כנסיית פטרוס הקדוש נוסדה על ידי הצלבנים. היא ירשה את הקמתו של מסגד מוסלמי. מאוחר יותר, שוב הוסב למסגד, הבניין התרחב והפך לבסיס לבניית פונדק תחת השלטון הטורקי. בסוף המאה ה -19, הכנסייה נבנתה שוב. התוכנית האדריכלית של הכנסייה וקישוטיה עושה שימוש נרחב במניע הסירה כסמל לנצרות הקדומה. לדייגים שעל האגם ישוע בא, וביניהם קורא פיטר (שמעון). בשנת 1833 הותקן פסל של פיטר בחצר, שהוא העתק של פסל פיטר, הממוקם בקתדרלה של פיטר בוותיקן. גם בחצר ניתן לראות לוח זיכרון המוקדש לחיילים פולנים בחיל אנדרס - למעשה, הצבא הפולני בזמן מלחמת העולם השנייה, נוצר בברית המועצות ונסוג על ידי הבריטים, תחילה לאיראן, ולאחר מכן חלקית לארץ ישראל. Translated with Google Translate
התחנה הראשונה היא כפר האמנים עין הוד - סיפור מעניין, גלריות ואמנות רחוב, כאן תוכלו לאכול ארוחת בוקר בבית קפה נעים ולהרהר בחוף הבוקר מגובה ההר. בהמשך הדרך יעבור אחד הכבישים הציוריים ביותר - ההר עובר בכרמל. לאורך הדרך, יהיו מערות עתיקות ומחצבות, נופים מדהימים ומקומות יוצאי דופן מחוות הסוסים ל"כלא הדולף ". יתר על כן, אנחנו מחכים לפארק הלאומי ארבל - הקרב של הצלבנים עם המוסלמים, צוק ציורי המשקיף על כל צפון הארץ, מצודת המערות הנצורה על ידי חיילי הורדוס הגדול. אחר כך אנחנו הולכים לאורך סוללת טבריה עם הסיפורים שלה מפראג ורבנים ויטבסק לגנרלים ופוליטיקאים ישראלים. לאחר מכן נבקר בעיר ישוע המשיח - כפר נחום שבו נשמרים ביתו של פיטר הגדול, בית הכנסת העתיק וחפירות ההיקף המדהים. ובכן, ולאחר מכן קימר צימר עם נוף של הכנרת, ברביקיו, לילה שלום וקרירות. Translated with Google Translate