Pinsteps place detailed information
התחנה הראשונה היא כפר האמנים עין הוד - סיפור מעניין, גלריות ואמנות רחוב, כאן תוכלו לאכול ארוחת בוקר בבית קפה נעים ולהרהר בחוף הבוקר מגובה ההר. בהמשך הדרך יעבור אחד הכבישים הציוריים ביותר - ההר עובר בכרמל. לאורך הדרך, יהיו מערות עתיקות ומחצבות, נופים מדהימים ומקומות יוצאי דופן מחוות הסוסים ל"כלא הדולף ". יתר על כן, אנחנו מחכים לפארק הלאומי ארבל - הקרב של הצלבנים עם המוסלמים, צוק ציורי המשקיף על כל צפון הארץ, מצודת המערות הנצורה על ידי חיילי הורדוס הגדול. אחר כך אנחנו הולכים לאורך סוללת טבריה עם הסיפורים שלה מפראג ורבנים ויטבסק לגנרלים ופוליטיקאים ישראלים. לאחר מכן נבקר בעיר ישוע המשיח - כפר נחום שבו נשמרים ביתו של פיטר הגדול, בית הכנסת העתיק וחפירות ההיקף המדהים. ובכן, ולאחר מכן קימר צימר עם נוף של הכנרת, ברביקיו, לילה שלום וקרירות. Translated with Google Translate