סיור עצמאי בגאורגיה המזרחית והמרכזית
Routes: 7

צאו לסיור מרתק עצמאי בגאורגיה המזרחית והמרכזית עם מסלולים מפורטים לכל יום. בימים הראשונים תכירו את גאורגיה המזרחית, כולל עמק אלאזני והערים סיגנאג'י וטלאבי. גלו את המסורות של ייצור היין באזור על ידי ביקור ביקבים ומוזיאונים ליין .

לאחר מכן, תפנו את פניכם למעבר נופים משגע שבין גודאורי ודרך הכביש הצבאי הגאורגי למיצרי דריאלי - העורק המרכזי של הקווקז. בדרך תיהנו מנופים על מבצר אננורי היפהפה ונהר ארגבי.

בימים הבאים של הסיור תבקרו בגאורגיה המרכזית היא לב לבה של האומה קרתוולי. בקרו במצחתא ובג'ווארי, תגלו את מפגש הנהרות קורה (מקווארי) וארגבי, ותתממקמו בבורג'ומי במלון הטוב ביותר במדינה. תגלו אוצרות טבע מרהיבים מטיולים ביערות ברוש ותהינו בחוויית ספא מפנקת. בבורז'ומי

בקרו במערת פרומתאוס הקסומה, בקניון מרתווילי המרהיב ונסעו לגבול הדרומי לעיר אחלציחה. ביקרו במבצר רבתי, מנזר ספארה הגבוה בגובה, ואת גלו את עיר המערות של ורדזיה. טיילו ברמה הגבוהה של "הסיביר הגאורגית" עם אגם פרבני ותגיעו לטביליסי, שם תבלו את שאר ימי הסיור שלכם.

כל המסלולים מיועדים למכוניות נוסעים, כולל דרכים משופצות ומתאימות לניווט באינטרנט ובמצב לא מקוון, על ידי הורדת המסלולים לזיכרון הטלפון שלך.

Languages: HE, EN

Own

Don't waste time for planning
Use detailed routes created by your friends and professionals.
Don't be afraid to get lost in new places!
This website uses cookies to ensure you get the best experience
OK
Share
Send
Send